Return to site

Rozrzutność spermy prowadzi do impotencji  

Produkcja spermy to duży wydatek dla organizmu mężczyzny. Podczas jednej ejakulacji ginie 200-500 milionów plemników. Uprawianie seksu bez miłości z wytryskiem męskiego nasienia jest czymś w rodzaju "małej śmierci", wydatkowaniem życiodajnej energii. Inaczej mówiąc, częsty wytrysk jest marnowaniem energii seksualnej, który prowadzi do impotencji. Gdy przestajesz nadużywać ejakulacji, dłużej możesz i zyskujesz więcej życiowej energii, przedłużasz sobie życie.

Rozrzutność spermy prowadzi do impotencji.

To sprawia, że kwaśne robi się życie.

Przyroda skonstruowała funkcje płci. Skonstruowała kobietę i mężczyznę. Skonstruowała ich tak by wzajemnie się szanowali, uzupełniali i prowadzili ze sobą wspólne udane życie.

Stosunek płciowy między nimi ma być pięknym doznaniem, scaleniem się dwóch ciał w jedno w wyniku czego ma dojść do wzmacniającej wymiany energetycznej. Stosunek płciowy odgrywa głęboką rolę.

Większość ludzi kojarzy dobrze spędzony dzień z nadużywaniem własnej energii. Co to oznacza? Oznacza tyle, że żyje rozrzutnie bez zachowania należytej dbałości o swoje ciało i ducha. Tak jakby one były poza nimi. A potem ta większość zrzucając odpowiedzialność za własne życie na innych. Co to oznacza w praktyce? Kiedy ciężko pracujesz, potem dla rozluźnienia wypijasz alkohol, zjadasz ciężkostrawny obiad i uprawiasz seks połączony z wytryskiem wyczerpujesz w ten sposób rezerwy życiowe. Jeśli w nadmiarze wydatkujesz własne rezerwy energii pojawia się poranne zniechęcenie do życia, choroby i kończy się życie.

Mało kto zwraca uwagę na to, że prawdziwe życie kończy się wraz z utraconymi siłami twórczymi i ze spadkiem sprawności fizycznej, seksualnej.

Sam pracujesz na swoje życia, na radość, zdrowie, sprawność seksualną i poczucie zadowolenia. Jakość życia zależy od ciebie. To jaki styl życia prowadzisz wpływa na całokształt. Twoje ciało nie jest wieczne! To że 50 % mężczyzn po 40 ma problem z zadowoleniem seksualnym nie musi dotyczyć ciebie! Ty możesz dłużej być sprawny.

Bądź realistą. Uświadom sobie znaczenie własnego stylu życia. Życie destrukcyjne zamień na życiodajne. Nadużywanie własnego organizmu, nadużywanie środków odurzających, alkoholu, środków sztucznie energetyzujących, farmakologicznych środków na potencję, częste ejakulacje to tylko niektóre czynniki wyniszczające.

Chcesz dowiedzieć się więcej, uchronić się przed impotencją i odzyskać sprawność seksualną ...

ZADZWOŃ

+48 507 696 892

Kiedy jesteś młody uważasz, że dysponujesz niewyczerpana ilością energii.

Trwoniąc swe zasoby igrasz z życiem.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly